LAUFEN SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - keramická krytka ventilu (H898190)
Kód: H8981900000001 H8981907570001 H8981907160001 H8981901880001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Keramická krytka ventilu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ |
| Délka: | 70 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
