Kaldewei Puro Star 659 vana 180x80x42 cm, nestandard přepad, Perl-Effekt, alpská bílá (255923003001)
Kód: M36766Detailní popis produktu
PURO S BOČNÍM PŘEPADEM
Omezení všech prvků na nejnutnější míru je jedním ze základních principů moderní bytové architektury. Čistý a puristický design koupací vany PURO se drží tohoto přístupu. Jako jednomístná koupací vana...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 56.9 kg |
| EAN: | 4001112869130 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Star |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 170 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
