Kaldewei Classic Duo 103 obdélníková vana 160x70 cm, Antislip, bílá (290330000001)
Kód: M59136Detailní popis produktu
Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled. Vany CLASSIC DUO září svým nadčasovým vyváženým tvarem. Tak zredukovaným, jak je třeba, tak pohodlným, jak je možné. Vnitřní tvar zve díky dvěma identickým šikmým zádovým plochám k pohodlnému koupání ve dvou.
Specifikace
- model: 103
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- rozměr: 160x70x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 95 l
- barva: bílá
- středový odpad, průměr 52 mm
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 43.5 kg |
| EAN: | 4001112602478 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Classic Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 95 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
