Kaldewei Puro Star 659 vana 180x80 cm, otvory pro madla, Perl-Effekt, bílá (255900013001)
Kód: M36768Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro Star 659
- model: 659
- barva: bílá s povrchovu úpravou Perl-Effekt
- materiál: smaltovaná ocel
- objem: 240 l
- rozměr: 180x80x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad v oblasti nohou, průměr 52 mm
- s otvory pro montáž madel
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 56.9 kg |
| EAN: | 4001112868058 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Star |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 240 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
