Sanela Nášlapné nerezové WC k zapuštění do podlahy SLWN 07 (94070)
Kód: M162252Detailní popis produktu
Vlastnosti
- antivandalové provedení
- použití pro věznice
- nášlapné WC k zapuštění do podlahy
- dvě splachovací hlavice G 1/2"
- materiál AISI - 304
- povrch matný
Technické údaje
| Druh | WC |
|---|---|
| Typ WC | nášlapné |
Rozsah dodávky
SLWN 07 - obj. č. 94070 - nerezové nášlapné WC, dvě splachovací hlavice, nerezový sifon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8591385940705 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | nerez |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | nášlapné |
| Tvar: | hranatý |
| Vybavení: | bez nádržky |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
