Geberit iCon Stojící WC 35,5x56 cm, hluboké splachování, ke stěně, Rimfree, zkrácené vyložení, Rimfree, sedátko EasyMount, bílá mat (503.080.JT.1)
Kód: M190565Detailní popis produktu
Stojící WC se sedátkem
- Barva: matná bílá
- Materiál: sanitární keramika
- Rozměry: 355 x 410 x 560 mm
- Pro splachovací nádržky pod omítku
- Pro tlakové splachovače
- Stojící na podlaze
- K přisazení ke stěně
- WC s hlubokým splachováním
- WC keramika bez splachovacího okraje se splachovací technologií TurboFlush
- Typ 1, objem velkého spláchnutí 6 / 5 / 4 l, podle EN 997
- Horizontální nebo vertikální vývod
- Splachuje se 4,5 l
- Splachuje se 4 l
- Uzavřený tvar
- Skryté upevnění
- WC sedátko z duroplastu
- Překrývající WC víko
- Technologie SoftClose - plynulé sklápění
- WC sedátko s upevňovacími závěsy EasyMount
Rozsah dodávky:
- WC keramika
- WC sedátko
- Upevňovací materiál
Ilustrační foto
Nutné dokoupit zvlašť:
- podomítková nádržka
- splachovací tlačítko
- vyrovnávací hmota nebo protihluková páska
- viz. PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.19 kg |
| EAN: | 4064746021312 |
| Značka: | GEBERIT |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | iCon |
| Odpad: | vario |
| Typ: | stojící |
| Tvar: | oblý |
| Technologie a typ splachování: | hluboké |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Délka: | 56 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
