Riho Lusso Obdélníková vana 190x80 cm, bílá (B015001005)
Kód: M70012Detailní popis produktu
Luxusní akrylátová vana vhodná pro pohodlné koupání dvou osob, odpad uprostřed vany, rozměr 190x80cm, objem 315L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8714148438084 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Lusso |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 47,5 cm |
| Objem: | 315 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
