Riho Lugo Obdélníková vana 180x90 cm, bílá (B134001005)
Kód: M70068Detailní popis produktu
RIHO LUGO díky super poměru cena/kvalita a zároveň díky zdařilému designu velice oblíbená obdélníková akrylátová vana s odpadem uprostřed. Rozměr 180x90cm, objem 330L.
Šířka okraje vany Lugo 180x90 cm je 10 cm a liší se od ostatních van v této sérii, kde je šířka okraje 8 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8714148552797 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Lugo |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 330 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
