LAUFEN VAL - miska obdélníková (H870282)
Kód: H8702820000001 H8702827570001 H8702827160001 H8702827580001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Miska obdélníková.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 360 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Balení - délka: | 365 mm |
| Balení - výška: | 285 mm |
| Balení - šířka: | 66 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 4 |
| Hmotnost netto: | 3.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 3.5 |
| Long Description: | MISKA/TÁCEK VAL 36 |
| Materiál: | Saphirkeramik |
| Provedení: | 000 |
| Typ instalace: | Provedení do nábytku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
