LAUFEN polička pro vanu Sonar, materiál Marbond, Bílá, standardní provedení (H2933400000001)
Kód: H2933400000001Související produkty
Detailní popis produktu
Polička pro vanu Sonar, materiál Marbond.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 7612738962098 |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | bílá |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 270 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Balení - délka: | 310 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |
| Balení - šířka: | 310 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 2.5 |
| Hmotnost netto: | 2.4 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 2.4 |
| Long Description: | BATH TRAY SONAR 270 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
