LAUFEN THE NEW CLASSIC - umyvadlo do nábytku (H813855)
Kód: H8138550001081Související produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 111 - bez přepadu, s 1 otvorem pro baterii.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na skříňku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Balení - délka: | 830 mm |
| Balení - výška: | 490 mm |
| Balení - šířka: | 210 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 18 |
| Hmotnost netto: | 16.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 16.5 |
| Long Description: | NÁBYTKOVÉ UMYVADLO NEWCLASSIC 80X48 |
| Materiál: | Saphirkeramik |
| Počet upevňovacích bodů: | 2 |
| Provedení: | 111 |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Do nábytku, Závěsné |
| Umístění odkládácí plochy: | Na obou stranách |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
| Vnitřní délka umyvadla (mm): | 350 |
| Vnitřní šířka umyvadla (mm): | 625 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
