LAUFEN SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - odpadní ventil s keramickou krytkou Saphirkeramik, neuzavíratelný (H898188)
Kód: H8981880000001 H8981887570001 H8981880200001 H8981887160001 H8981887580001 H898188A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odpadní ventil s keramickou krytkou Saphirkeramik, neuzavíratelný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ |
| Délka: | 82 mm |
| Šířka: | 82 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
