LAUFEN SPACE - otevřená skříňka, 4 skleněné police, včetně instalačního setu 494012 (H410905160)
Kód: H4109051609991 H4109051601001 H4109051601011 H4109051601031 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Otevřená skříňka, 4 skleněné police, včetně instalačního setu 494012. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | SPACE |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 295 mm |
| Výška: | 1700 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 16 |
| Hmotnost netto: | 14 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 14 |
| Konfigurace nábytku: | Přihrádky a zásuvky |
| Provedení: | f160 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
