Kartell LAUFEN - regál (H389331)
Kód: H3893310830001 H3893310810001 H3893310820001 H3893310840001 H3893310850001 H3893310920001 H3893310930001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Regál.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní koupelnové skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | plast |
| Designová série: | Kartell LAUFEN |
| Délka: | 750 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Balení - délka: | 810 mm |
| Balení - výška: | 325 mm |
| Balení - šířka: | 610 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 13 |
| Hmotnost netto: | 12.2 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 12.2 |
| Long Description: | REGAL K LAUFEN 75 |
| Provedení: | 000 |
| Typ instalace: | Stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
