LAUFEN LUA - umyvadlo, odkládací plocha vlevo (H817085)
Kód: H8170850001081Související produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo, odkládací plocha vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lua |
| Délka: | 750 mm |
| Šířka: | 460 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Balení - délka: | 790 mm |
| Balení - výška: | 490 mm |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 18.3 |
| Hmotnost netto: | 17.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 17.5 |
| Long Description: | ASYMETRICKÉ UMYVADLO LEVÉ LUA 75X46 |
| Provedení: | 111 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění odkládácí plochy: | Vlevo |
| Umístění umyvadlové mísy: | Vpravo |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
