LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H817085 (H403582112)
Kód: H4035821122611 H4035821122601 H4035821129991 H4035821122661 H4035821122671 H4035821129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 735 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 797 mm |
| Balení - výška: | 585 mm |
| Balení - šířka: | 483 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 32 |
| Hmotnost netto: | 28.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 28.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ LANI 75 |
| Poloha umyvadla: | Vpravo |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
