LAUFEN CLEANET ALVIA - klozet se sprškou 'rimless', stojící, hluboké splachování, bez oplach. kruhu, s aut. splach. a předplachem., vč. sedátka s aut. otevíráním a systémem pomalého sklápění, vč. vyhřívaného sedátka, dálk. ovlád., Wi-Fi, sušení,
Kód: H8231604000001Související produkty
Detailní popis produktu
Klozet se sprškou 'rimless', stojící, hluboké splachování, bez oplach. kruhu, s aut. splach. a předplachem., vč. sedátka s aut. otevíráním a systémem pomalého sklápění, vč. vyhřívaného sedátka, dálk. ovlád., Wi-Fi, sušení, UV dezinf. a amb. osvětlení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7612738115845 |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | CLEANET ALVIA |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 485 mm |
| Balení - délka: | 620 mm |
| Balení - výška: | 690 mm |
| Balení - šířka: | 460 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 50 |
| Hmotnost netto: | 40 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 40 |
| Instalační sada: | Součástí dodávky |
| Long Description: | STOJÍCÍ WC SIFN RIMLESS S BIDET.FUNKCÍ CL'T ALVIA 67X48 |
| Napájení (Hz): | 50 |
| Napájení (V): | 220 |
| Odpad: | Svislé |
| Oplachový kruh: | Rimless Silent Flush |
| Pozice trysky: | 5 |
| Provozní režimy LED svítí: | Standardní s nočním osvětlením |
| Příkon (W): | 1700 |
| Splachovací systém: | Hluboké splachování |
| Tlak vody (Mpa): | 0.05 - 0.9 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ splachování: | Dvojité splachování 3/5 litrů |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
