Kaldewei Mini Star 831 asymetrická vana pravá 157x75/50 cm, s otvory pro madla, celoplošný Antislip, bílá (224734010001)
Kód: M37553Detailní popis produktu
Asymetrická vana Mini Star pravá 831
- prostor šetřící vana
- oválný vnitřní tvar
- s otvory pro montáž madel
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- barva bílá
- délka 157 cm
- šířka 75/50 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha 52 kg
- užitečný objem 110 l
- řešení pro malé koupelny
- úsporná ve spotřebě vody díky zužujícímu se vnitřnímu tvaru
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.9 kg |
| EAN: | 4001112606018 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Mini Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 157 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 110 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
