Kaldewei Mini 834 asymetrická vana pravá 157x70 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (224430003001)
Kód: M37573Detailní popis produktu
Asymetrická vana Mini pravá 834, bez madel pro úchop
- prostor šetřící vana
- oválný vnitřní tvar
- bez madel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- barva bílá
- délka 157 cm
- šířka 70/47,5 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha 45 kg
- užitečný objem 110 l
- řešení pro malé koupelny
- úsporná ve spotřebě vody díky zužujícímu se vnitřnímu tvaru
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44.9 kg |
| EAN: | 4001112583524 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Mini |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 157 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 110 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
