Duravit Starck2 umyvadlo na desku, 43,5x39,5 cm, bez přepadu, WonderGliss, bílá (23214400001)
Kód: M71006Detailní popis produktu
Umyvadlová mísa na desku/skříňku
- barva bílá
- materiál sanitární keramika
- rozměry 435 x 395 x 100 mm
- bez přepadu
- s povrchovou úpravou WonderGliss
- bez otvoru pro baterii
- spodní strana broušená
- oválný tvar
- včetně upevňovacího materiálu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 4021534861505 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Starck2 |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 43,5 cm |
| Hloubka: | 39,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
