Kaldewei Silenio 3042 umyvadlo na desku, bez přepadu, 60x46x12 cm, Perl-Effekt, bílá (904106313001)
Kód: M71829Detailní popis produktu
Kaldewei SILENIO 3042, umyvadlo na desku, bez přepadu, 600x460x120mm, bílá, Perl-Effekt - bez otvoru pro baterii
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14.66 kg |
| EAN: | 4055761014946 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Silenio |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 12,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
