Villeroy & Boch Venticello umývátko 50x42 cm, otvor pro baterii, s přepadem, CeramicPlus, bílá Alpin (412450R1)
Kód: M63747Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch: Venticello
Stylový design a jemné hrany dodávají koupelně příjemný a současně výrazný charakter a jsou hlavními znaky rozsáhlé řady, která vám umožní najít vždy vhodné řešení právě pro vaši koupelnu. Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními výrobky řady Venticello.
Technické údaje:
- barva: bílá Alpin
- povrchová úprava: CeramicPlus
- otvor pro baterii: 1 proražený (pro 1-otvorovou armaturu)
- upevnění: na zeď, možno kombinovat se skříňkou pod umyvadlo
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a skříňka pod umyvadlo nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch CeramicPlus:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 4051202320133 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Venticello |
| Typ umyvadla: | umývátko,závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
