Villeroy & Boch Venticello umyvadlo 100x50 cm, 2x otvor pro baterii, s přepadem, bílá Alpin (4104AK01)
Kód: M67791Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch: Venticello
Stylový design a jemné hrany dodávají koupelně příjemný a současně výrazný charakter a jsou hlavními znaky rozsáhlé řady, která vám umožní najít vždy vhodné řešení právě pro vaši koupelnu. Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními výrobky řady Venticello.
Technické údaje:
- barva: bílá Alpin
- otvor pro baterii: 2 proražený (pro dvě 1-otvorové armatury, u 2 jednopákových směšovacích baterií a excentrického ovládání výpusti nebo ve spojení s ventilem s kolenovou pákou nebo ventilem "push-open" prosím nepřekračujte průtok max. 7,5 l/min na baterii.)
- upevnění: na zeď, možno kombinovat se skříňkou pod umyvadlo
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a skříňka pod umyvadlo nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29.33 kg |
| EAN: | 4051202268169 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Venticello |
| Typ umyvadla: | závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | 2 otvory |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
