Villeroy & Boch Subway vana 190x90cm, bílá (UBA199SUB2V-01)
Kód: M63469Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: akrylát
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 190 x 90 x 50 cm
- Objem vč. 1 osoby: 230 l
- Hmotnost: 27 kg
UPOZORNĚNÍ: Sada noh a prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8712326164077 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Subway |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 230 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
