Villeroy & Boch Subway Duo obdélníková vana 1800 x 800 x 480 mm, akrylát, bílá (UBA180SUB2V-01)
Kód: M55438Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: akrylát
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 180 x 80 x 48 cm
- Objem vč. 1 osoby: 180 l
- Hmotnost: 24,5 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
UPOZORNĚNÍ: Sada noh a proudloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 5412326121300 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Subway |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 180 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
