Villeroy & Boch Subway 2.0 závěsné WC Comfort, DirectFlush, bílá Alpin (4609R001)
Kód: M77887Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Subway:
Villeroy & Boch kolekce Subway je ideální volbou pro koupelny, které jsou stejně individuální, tak jako Vy. I když se jedná o starší sérii, její produkty jsou stále žádány. Na zdařilý design a propracovanou funkčnost navázala inovovaná kolekce Subway 2.0, která je námi doporučována, protože nabízí opravdu kvalitní a propracované modely, které se svým designem hodí do každé koupelny.
Technické údaje:
- rozměr: 41x58 cm, prodloužená verze Comfort
- materiál: sanitární keramika
- druh splachování: hluboké
- bez vnitřního okraje, systém splachování DirectFlush
- úsporný systém AQUAREDUCT®
- spotřeba vody: 3/4,5 l
- vodorovný odpad
- závěsný model
- barva: bílá Alpin
- včetně montážní sady SupraFix compact
- možno instalovat na WC moduly Villeroy & Boch i Geberit
UPOZORNĚNÍ: Sedátko s poklopem, nádržka ani splachovací tlačítko nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Vhodné modely najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch DirectFlush:
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 4051202478841 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Subway 2.0 |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | bez sedátka,bez nádržky |
| Šířka: | 41 cm |
| Délka: | 58 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
