Villeroy & Boch Subway 2.0 umyvadlo 65x47 cm, broušená spodní strana, otvor pro baterii, s přepadem, CeramicPlus, bílá Alpin (7113KGR1)
Kód: M68533Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Subway 2.0:
Subway 2.0 je praktickou kolekcí přinášející harmonii moderních tvarů. Tato série nabízí charakteristické linie s oblými liniemi s minimem hran. Ať se jedná o závěsný klozet, umyvadlo nebo bidet, Subway 2.0 přinese do Vaší koupelny čistý, moderní styl a především vysokou praktičnost. Stylový design nejlépe vynikne v kombinaci s kvalitními materiály. Zákazníkům, požadující kvalitní vybavení, moderní koupelnu a především nekompromisní kvalitu, tuto řadu jednoznačně doporučujeme.
Technické informace:
- otvor pro baterii: 1 proražené, 2 předražené (v případě použití 3-otvorové baterie je třeba předražené otvory prorazit)
- barva: bílá Alpin
- broušená spodní část - vhodné pro instalaci na desku / do nábytku
- povrchová úprava: CeramicPlus
- upevnění: na zeď, možno kombinovat se skříňkou pod umyvadlo
- včetně výřezové šablony
UPOZORNĚNÍ: Skříňka a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch CeramicPlus:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4051202296759 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Subway 2.0 |
| Typ umyvadla: | závěsné,na desku,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
