Villeroy & Boch Squaro vana obdélníková 1700x750x500 mm, bílá (UBQ170SQR2V-01)
Kód: M54443Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: akrylát
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 170 x 75 x 50 cm
- Objem vč. 1 osoby: 160 l
- Hmotnost: 22 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
UPOZORNĚNÍ: Odpadová a přepadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 4047289037200 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Squaro |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 160 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
