Villeroy & Boch Squaro vana 190x80cm, bílá (UBQ190SQR6V-01)
Kód: M63513Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 190x80x50 cm
- Objem vč. 255 l
- Hmotnost: 53,3 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- s podpůrným rámem
- s přepadem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.05 kg |
| EAN: | 4047289544401 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | šestiúhelníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 255 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
