Villeroy & Boch Squaro vana 1450x1450mm, bílá (UBQ145SQR3V-01)
Kód: M78305Detailní popis produktu
- barva: bílá
- vyrobeno z křemičito-akrylové směsi odolné proti nárazu a poškrábání, s příjemným hladkým povrchem none Quaryl
- bez protiskluzové úpravy
- šířka: 145 cm
- délka: 145 cm
- hloubka: 50 cm
- hmotnost: 64,5 kg
- objem: 240 l
- odpad a přepad ve středové části vany
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava není standardní součástí dodávky a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 65.4 kg |
| EAN: | 4047289265313 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | rohová symetrická |
| Umístění: | rohová levá,rohová pravá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 145 cm |
| Šířka: | 145 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 240 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
