Villeroy & Boch Squaro Edge 12 vana do prostoru 1800 x 800 x 450 mm, Quaryl®, panel bílá (UBQ180SQE7PDV-01)
Kód: M55441Detailní popis produktu
Série Squaro Edge 12 prémiového výrobce koupelnového vybavení Villeroy&Boch je úzce orientovaná na design. Čisté a vyvážené estetiky bylo u této série dosaženo za pomocí kombinace vícebarevného provedení a jednoduchých tvarů.
Koupací vana Squaro Edge 12 je vyrobena z unikátního Quarylu®, jedná se o syntetický materiál vyvinutý firmou Villeroy & Boch, který vznikl kombinací křemene a vysoce kvalitní akrylátové pryskyřice. Výrobky z tohoto materiálu si dlouhodobě zachovávají svůj tvar, nekřiví se ani nepraskají. Quaryl má oproti plechové vaně nespornou výhodu v tom, že je pocitově vždy teplý a rychle se ohřívá, takže vana nestudí, a navíc díky výborným tepelně izolačním vlastnostem udrží vodu dlouho teplou a není třeba ji během koupele dopouštět. Quaryl je probarvený a neporézní, díky čemuž si výrobky po léta uchovávají barvu a lesk. Neporézní povrch zabraňuje ulpívání špíny, mýdla, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje požadavky na údržbu vany. Ve výjimečných případech se mohou na výrobcích objevit minimální nečistoty, což je pro tento materiál charakteristické, protože se vyrábí částečně z minerálních surovin. Doporučujeme pouze setřít vlhkým hadříkem nebo houbou za použití neabrazivního čisticího prostředku.
Vana dopřává svými rozměry 180 x 80 x 45 cm dostatek prostoru pro koupání, během koupele se budete cítit komfortně i díky mírnému svažování stěn v zádové části. Elegantní design této vany zjemňují úzké bočnice a zajímavý kontrast vytváří kombinace s černým panelem Graphit Noir.
Prodloužený odpad a přepad je standardní součástí dodávky.
Vlastnosti:
- Velikost: 180 x 80 cm
- Hloubka: 45 cm
- Objem: 240 l
- Materiál: Quaryl®
- Barva: bílá
- Barva panelu: bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 104.7 kg |
| EAN: | 4051202222857 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro Edge 12 |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně sifonu |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 240 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
