Villeroy & Boch Squaro Edge 12 vana 180x80cm, bílá (UBQ180SQE7DV-01)
Kód: M63509Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 180 x 80 x 45 cm
- Objem vč. 1 osoby: 180 l
- Hmotnost: 44 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
UPOZORNĚNÍ: Prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 4051202222796 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro Edge 12 |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 180 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
