Villeroy & Boch Squaro Edge 12 vana, bez spoje, vč. výpusti, přepadu a napouštění přepadem chrom, 1800x800mm, bílá (UBQ180SQE9T2V-01)
Kód: M78334Detailní popis produktu
Volně stojící vana Villeroy & Boch Squaro Edge 12
- volně stojící vana
- vnitřní tvar Softcube
- vyrobeno z protiskluzové směsi křemene a akrylu, s povrchem odolným proti nárazu a poškrábání ( Quaryl®)
- 2 šikmá záda nabízejí pohodlné sezení
- centrální odpad a přepad
- včetně Quarylového panelu
- obsahuje předinstalovanou integrovanou odpadní a přepadovou sadu
- obsahuje integrovaný přívod vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 104.7 kg |
| EAN: | 4051202386313 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro Edge 12 |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 250 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
