Villeroy & Boch Squaro Edge 12 Obdélníková vana Duo 190x90 cm, Quaryl, bílá (UBQ190SQE2DV-01)
Kód: M60966Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Squaro Edge 12:
Vana Squaro Edge 12 splňuje nejvyšší nároky na design, v roce 2014 se stala vítězem ceny za design interiéru. Tyto vany jsou vyrobené z unikátního Quarylu®, jedná se o syntetický materiál vyvinutý firmou Villeroy & Boch, který vznikl kombinací křemene a vysoce kvalitní akrylátové pryskyřice. Zaujmou jasně definovanými liniemi a plochým přepadem. Výjimečný design této vany zjemňují úzké okraje se šířkou pouhých 12 mm. Díky vnitřní hloubce pouhých 45 cm docílíte snížené spotřeby vody a snadného vstupu a výstupu z vany.
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá
- Rozměry: 190 x 90 x 45 cm
- Objem vč. 1 osoby: 240 l
- Hmotnost: 50,9 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
- prodloužená odpadová souprava s přepadem (krytky chrom či bílá)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 4051202222789 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Squaro Edge 12 |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 240 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
