Villeroy & Boch Oberon vana 190x90cm, bílá (UBQ199OBE2V-01)
Kód: M63515Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Oberon 2.0:
Koupací vany série Oberon 2.0 mistrně kombinují přímé linie a zakřivené oválné tvary. Díky nadčasovému designu se hodí do většiny koupelen a mohou sekundovat výrobkům takřka všech sérií Villeroy & Boch. Zaoblené okraje vany Vám poskytnou oporu hlavy, když si budete chtít lehnout a relaxovat, rovné dno vám pak zpříjemní sprchování. Ideál krásy, nadčasovosti a pohodlí, to jsou vany Oberon 2.0.
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá Alpin
- Rozměry: 190 x 90 x 48 cm
- Objem vč. 1 osoby: 218 l
- Hmotnost: 46,6 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
UPOZORNĚNÍ: Prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46.2 kg |
| EAN: | 8712326161984 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Oberon |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 218 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
