Villeroy & Boch Oberon vana 160x75cm, bílá (UBQ160OBE2V-01)
Kód: M63477Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Materiál: Quaryl
- Povrchová úprava: bílá alpin
- Rozměry: 160 x 75 x 45 cm
- Přepad možný na 3 stranách
- Objem vč. 1 osoby: 125 l
- Hmotnost: 36 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
Rozsah dodávky:
- sada nastavitelných podpůrných noh 13-18 cm
- Pilka (pro vyřezání přepadového otvoru)
UPOZORNĚNÍ: Prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8712335286234 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Oberon |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 125 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
