Villeroy & Boch Oberon 2.1 Vana 180x80 cm, levá, alpská bílá (UBQ180OBN9CL00VD01)
Kód: M187438Detailní popis produktu
Samostatně stojící vana do levého rohu
- barva: alpská bílá
- materiál: Quaryl
- rozměry: 1800 x 800 x 600 mm
- objem: 183 l
- odpad: 52 mm
- k umístění do levého rohu
- s panelem
- oválný vnitřní tvar
- s přepadem
- s plochou pro opření zad na obou stranách
- odtok uprostřed
- včetně odpadové a přepadové soupravy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 82 kg |
| EAN: | 4065467395270 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Oberon 2.1 |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně sifonu |
| Umístění: | volně stojicí ke zdi |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Objem: | 183 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
