Villeroy & Boch O.novo závěsné WC se sedátkem SoftClosing, DirectFlush, bílá Alpin (5688HR01)
Kód: M78047Detailní popis produktu
Série Villero & Boch O.novo:
Přívětivá tvář designu, tak by se mohla jmenovat série Villero & Boch O.novo. Decentní design výrobků vám pomůže při relaxaci v koupelně a zajistí, že po jejím opuštění se budete cítit znovuzrozeni. Přírodní dokonalost je zde doplněna jednoduchostí a okořeněna stylem, tento set vlastností je zárukou nevšedního a zároveň nadčasového vzezření výrobků, které jsou vytvořeny z těch nejkvalitnějších materiálů, tak aby si dlouho zachovaly své funkční a vizuální kvality.
Combi-Pack obsahuje:
- závěsné WC 5688R001
- WC sedátko s poklopem se závěsy QuickRelease a SoftClosing 9M38S101
Technické údaje WC:
- rozměr: 36x49 cm, zkrácená verze Compact
- materiál: sanitární keramika
- druh splachování: hluboké
- bez vnitřního okraje, systém splachování DirectFlush
- úsporný systém AQUAREDUCT®
- spotřeba vody: 3/4,5 l
- vodorovný odpad
- závěsný model
- barva: bílá Alpin
- nevhodné pro tlakové/pneumatické splachovače
- možno instalovat na WC moduly Villeroy & Boch i Geberit
Technické údaje sedátko:
- materiál: duroplast
- tvar: oválný
- závěsy: ušlechtilá ocel
- funkce: QuickRelease, SoftClosing
UPOZORNĚNÍ: Nádržka ani splachovací tlačítko nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Vhodné modely najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch DirectFlush:
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.7 kg |
| EAN: | 4051202555788 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | O.novo |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,přiznané upevnění |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose,bez nádržky |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
