Villeroy & Boch O.novo Vita umyvadlo, 800x550mm, bez přepadu, bílá CeramicPlus (412081R1)
Kód: M67870Detailní popis produktu
Umyvadlo vhodné pro osoby s tělesným postižením
- s integrovanými držáky
- bez přepadu
- pro 3-otvorovou armaturu
- prostřední otvor pro armaturu proražen
- rozměry: 80x55 cm
- materiál: sanitární keramika
- barva: alpská bílá s povrchovou úpravou CeramicPlus
- upevnění na zeď
- umyvadlo umožňuje bezbariérový přístup
- u modelů bez přepadu je nutné použít neuzavíratelný ventil
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.7 kg |
| EAN: | 4051202324193 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | O.novo Vita |
| Typ umyvadla: | bezbariérové,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
