Villeroy & Boch O.novo Duo vana 190x90cm, bílá (UBA190CAS2V-01)
Kód: M63452Detailní popis produktu
Vlastnosti:
- Velikost: 190 x 90 x 50 cm
- Materiál: sanitární akrylát
- Barevné provedení: bílá Alpin
- Objem včetně 1 osoby: 220 l
- Váha vany: 26 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
UPOZORNĚNÍ: Sada noh a prodloužený odpad a přepad nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 4047289833352 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | O.novo |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 220 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
