Villeroy & Boch Nexus vana 1771x771mm, bílá (UBQ180NEU7V-01)
Kód: M78331Detailní popis produktu
- rozměr: 177,1x77,1x45 cm
- vestavěná instalace
- oválný vnitřní tvar
- vyrobeno z křemičito-akrylové směsi odolné proti nárazu a poškrábání, s příjemným hladkým povrchem ( Quaryl®)
- 1 šikmá záda nabízí pohodlné sezení
- centrální odpad a přepad
- včetně samolepícího rámu nohou
- prodloužený odpad a přepad nutný
- vestavná výška 56 cm, měřeno od podlahy k dolní hraně okraje vany
Rozsah dodávky:
1 x oválná vana
včetně noh (samolepících), nastavitelné od 13 do 18 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 41.5 kg |
| EAN: | 8712326055573 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Nexus |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování,volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 177,1 cm |
| Šířka: | 77,1 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 160 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
