Villeroy & Boch My Nature umyvadlo na desku bez přepadu, 810x410mm, bílá, CeramicPlus (411080R1)
Kód: M62767Detailní popis produktu
Villeroy & Boch My Nature umyvadlo na desku bez přepadu, 810x410mm, bílá, CeramicPlus - včetně neuzavíratelného ventilu a s keramickým krytem ventilu, upevňovací sada je součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14.15 kg |
| EAN: | 4051202034269 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | My Nature |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Výška: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
