Villeroy & Boch My Nature umyvadlo na desku bez přepadu, 610x360mm, bílá, CeramicPlus (411060R1)
Kód: M62766Detailní popis produktu
Villeroy & Boch My Nature umyvadlo na desku bez přepadu, 610x360mm, bílá, CeramicPlus - vč. neuzavíratelného ventilu a s keramickým krytem ventilu, upevňovací sada je součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 4051202029319 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | My Nature |
| Typ umyvadla: | na desku |
| Instalace: | k postavení |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
