Villeroy & Boch Loop & Friends vana, levé provedení, s hranatým vnitřkem 175x135cm, bílá (UBA175LFS9LIV-01)
Kód: M63414Detailní popis produktu
- levé provedení
- barva: bílá
- materiál: sanitární akrylát - vysoce odolný proti nárazům
- bez protiskluzové úpravy
- šířka: 135 cm
- délka: 175 cm
- hloubka: 44 cm
- hmotnost: 32 kg
- objem: 285 l
- 1 široké zádové opěradlo
- odpad a přepad ve středové části vany
- dvoumístná
UPOZORNĚNÍ: Vanové nožičky a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť, vhodné modely najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 4051202125974 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Loop & Friends |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 175 cm |
| Šířka: | 135 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 285 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
