Villeroy & Boch Cetus vana 175x75cm, bílá (UBQ175CEU7V-01)
Kód: M63496Detailní popis produktu
Villeroy & Boch Cetus oválná vana Duo
- rozměr: 175x75x49,6 cm
- vestavěná instalace
- oválný vnitřní tvar
- vyrobeno z protiskluzové směsi křemene a akrylu, s povrchem odolným proti nárazu a poškrábání ( Quaryl®)
- 2 šikmá záda nabízejí pohodlné sezení
- centrální odpad a přepad
- včetně rámu nohou
- dvoumístná
- prodloužený odpad a přepad nutný
Rozsah dodávky:
1 x oválná vana
včetně noh (samolepících), nastavitelné od 13 do 18 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32.3 kg |
| EAN: | 8712335287453 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Cetus |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 175 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 47,1 cm |
| Objem: | 140 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
