Villeroy & Boch Aveo vana 1900x950mm, verze do prostoru, vč. panelu, s pochromovanou odpadovou a přepadovou armaturou (UBQ194AVE9PDV-01)
Kód: M54003Detailní popis produktu
Vana BQ194AVE9PDV je jedna z nejluxusnějších a designově nejpovedenějších van na českém trhu. Model UBQ194AVE9PDV je určen do volného prostoru. Vana se stane dominantou Vaší koupelny a nejlépe vynikne v opravdu velké místnosti. Vana je pečlivě zabalena, ale i přes to, tento model zákazníkům rozvážíme vlastním kurýrem. Jsme schopni zajistit i montáž proškoleným servisním technikem. Hledáte-li opravdový TOP model, tak již hledat nemusíte!
- volně stojící vana
- oválný vnitřní tvar
- vyrobeno z protiskluzové směsi křemene a akrylu, s povrchem odolným proti nárazu a poškrábání ( Quaryl®)
- 1 šikmá záda nabízí pohodlné sezení
- odpad a přepad na konci nohy
- obsahuje rozšířenou sadu odpadu a přepadu
- panel slouží také jako nosný rám vany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 99 kg |
| EAN: | 8712326117837 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Aveo |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně sifonu |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 44,3 cm |
| Objem: | 315 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
