Villeroy & Boch Aveo New Generation vana do prostoru 1900x950x443mm, Quaryl (UBQ194AVE9W1V-01)
Kód: M55442Detailní popis produktu
Naše nejluxusnější vana do volného prostoru Villeroy & Boch AVEO NEW GENERATION s rozměrem 1900x950x443mm vyrobená z nejmodernějšího Quarylu. Zcela nová modelová řada Aveo New Generation vnese svěžest a lehkost do Vaší koupelny. V této moderní, zaoblené kolekci naleznete i novou kolekci nábytku. Vana vyrobená z materiálu Quaryl® je nově bezespárová. Celá vana vč. panelu je nyní vyrobena z jednoho kusu.
- volně stojící vana
- oválný vnitřní tvar
- vyrobeno z křemičito-akrylové směsi odolné proti nárazu a poškrábání, s příjemným hladkým povrchem ( Quaryl®)
- 1 šikmá záda nabízí pohodlné sezení
- odpad a přepad na konci nohy
- předmontovaná odpadní a přepadová sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 109 kg |
| EAN: | 4051202244569 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | quaryl |
| Designová série: | Aveo New Generation |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně sifonu |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 44,3 cm |
| Objem: | 315 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
