Villeroy & Boch Architectura závěsné WC se sedátkem SoftClosing, bílá Alpin (5684H101)
Kód: M55505Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Architectura:
Užijte si maximum svobody při zařizování své koupelny - s všestrannou ucelenou kolekcí Architectura. Vybírejte z geometrických tvarů, mnoha velikostí a různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.
Combi-Pack obsahuje:
- závěsné WC 56841001
- WC sedátko s poklopem, se SoftClosing 98M9C101
Technické údaje WC:
- rozměr: 37x53 cm
- materiál: sanitární keramika
- druh splachování: hluboké
- úsporny systém AQUAREDUCT®
- spotřeba vody: 3/4,5 l
- vodorovný odpad
- závěsný model
- barva: bílá Alpin
- možno instalovat na WC moduly Villeroy & Boch i Geberit
Technické údaje sedátko:
- materiál: duroplast
- tvar: oválný
- závěsy: ušlechtilá ocel
- funkce: QuickRelease a SoftClosing
UPOZORNĚNÍ: Nádržka ani splachovací tlačítko nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Vhodné modely najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Nutné dokoupit zvlašť:
- podomítková nádržka
- splachovací tlačítko
- vyrovnávací hmota nebo protihluková páska
- viz. PŘÍSLUŠENSTVÍ
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.3 kg |
| EAN: | 4051202081195 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Architectura |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,přiznané upevnění |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,se splachovacím kruhem |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose,bez nádržky |
| Šířka: | 37 cm |
| Délka: | 53 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
