Villeroy & Boch Architectura Vita umyvadlo bezbariérové 65x55 cm, otvor pro baterii, bez přepadu, CeramicPlus, bílá Alpin (517868R1)
Kód: M63073Detailní popis produktu
Villeroy & Boch série Architectura Vita:
Tato kolekce renomovaného výrobce Villeroy & Boch zpřístupňuje nadčasově nádherné produkty série Architektura všem. Kolekce je navržena s vysokým důrazem na bezbariérové provedení koupelny. Tato vlastnost z ní dělá ideální volbu obzvláště pro zařízení koupelen seniorů či hendikepovaných. Spousta místa pro nohy umožňuje každodenní pohodlné využívání i v sedě, což jistě ocení vozíčkáři. Navíc splňuje požadavky normy DIN 18040, a proto je možné vyžádat si nárok na financování plynoucí ze zdravotního pojištění.
Technické informace:
- otvor pro baterii: prostřední otvor proražen, 4 otvory o průměru 35 mm předraženy (v případě potřeby je možné si další otvor prorazit nebo objednat za dodatečný příplatek proražení u výrobce)
- povrchová úprava: CeramicPlus
- barva: bílá Alpin
- instalace: nástěnná - možno instalovat v kombinaci s polosloupem
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a polosloup nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch CeramicPlus:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 4047289287551 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Architectura Vita |
| Typ umyvadla: | bezbariérové,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
