Villeroy & Boch Architectura vana 180x80cm, bílá (UBA180ARA2V-01)
Kód: M63436Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Architectura:
Užijte si maximum svobody při zařizování své koupelny - s všestrannou ucelenou kolekcí Architectura. Vybírejte z geometrických tvarů, mnoha velikostí a různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.
Technické údaje:
- Materiál: akrylát
- Barevné provedení: bílá Alpin
- Rozměry: 180x80x50 cm
- Objem vč. 1 osoby: 235 l
- Hmotnost: 25 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a sada noh nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Kompatibilní modely najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 4047289141945 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Architectura |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Objem: | 235 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
